EDUCATION FOR LIFE ONLINE

 

Alebo to, čo Vás nenaučia v škole 

 

Myšlienka Education for Life Online vznikla po dlhých rokoch podnikania a práce v MLM a na základe vnútorného pocitu robiť viac než doteraz, viac než len obyčajný biznis.

Biznis kde nielen dostanete know how, a návod ale tak isto aj hodnoty, cítite sa niekým a rastie Váš biznis i Vy ako človek.

Eduaction for Life Online môže byť Váš sprievodca na ceste životom i biznisom.

Viete v škole nás účia ako rátať, ale nie ako narábať s peniazmi.
Hovoria nám aby sme sa správali slušne, ale neukážu nám to. 
Musíme sa učiť a ovládať veci, ktoré asi nikdy nevyužijeme, ale nedajú nám rady ako obstáť pri skúške, rozchode alebo keď sa rozhodneme neísť s davom. 
Nepovedia nám čo robiť v krízových situáciách, keď vás zradí partner, spoločník…. 

Prosím neberte to učitelia, profesori osobne viem, že máte osnovy, ktoré musíte dodržiavať. Ja hovorím o celkovom systéme v našom štáte.

Zastávam názor, že človek potrebuje byť v rovnováhe ako v práci i v súkromí. Keď Vás baví a napĺňa to čo robíte, viete oveľa viac dať doma svojím blízkym, rodine, ako keď prídete znechutený, či unavený. 

Ale tá cesta, kým sa k tomu dostanete, kým pochopíte čo vlastne chcete, a v neposlednom rade kým to uskutočníte je trnistá, plná výziev a nie vždy to sami zvládneme. 

Education for Life Online – je Váš sprievodca, prostredníctvom, ktorého budem zdielať, čo som sa naučila na svojej ceste, čo ma spravilo silnejšou, lepšou a čo zásadne ovplyvnilo môj biznis..

Vrámci biznisu poodhalím aké to je podnikať, alebo sa pustiť do spolupráce vrámci MLM spoločnosti, načo si dávať pozor, a čo určite nasledovať.

Verím, a želám si aby moje videá a skúsenosti Vám pomohli na Vašej ceste životom i biznisom.

Helena

Helenka is a passionate and talented woman that wants to support you in creating abundance in your life. She brings transformation thru her business, networking and teamwork. Helenka je vášnivá a talentovaná žena, ktorá chce a podporuje ľudí pri vytváraní hojnosti v ich živote. Prináša transformáciu a zmenu prostredníctvom jej podnikania, obchodnej sieťe a tímovej spolupráce.

Marie DiamondGlobal transformational teacher,speaker, author and star in the hit movie The Secret. Globálna transformačná rečníčka, koučka, autorka a hviezda filmového a knižného bestselleru Tajomstvo - Marie Diamond.

Helena je zdrojom nekonečnej energie, nadšenia a inovatívnych nápadov ako zlepšovať biznis iných ľudí. Odhaľuje ľuďom príležitosti tam kde ich oni nevidia.

Andy WINSONTrenér, mentor a motivátor v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.Je autorom knižného bestselleru „Mysli, konaj, zbohatni“

Helenku som spoznala vďaka spolupráci s Lyoness. Som rada, že sme sa stali aj priateľkami, lebo je to skvelá žena so srdcom na správnom mieste a s víziou pomáhať ľuďom. Má jedinečnú schopnosť budovať podnikania a nachádzať vzájomne výhodné prepojenia a spolupráce, čo je zdrojom jej úspechu a výsledkov. Je vytrvalá, lojálna, nadšená, korektná a má ľudský prístup. Posledné roky stojím pri nej, sledujem jej osobnú transformáciu a obdivujem jej silu, odvahu, pokoru a ochotu na sebe neustále pracovať a učiť sa od ostatných.

Katarína Zacharovázakladateľka RealWoman, lektorka, koučka, rečníka a autorka knihy Ako dostať od života, čo chceme