MENTORING                                             BIZNIS KONZULTÁCIE                              AGENT SPÍKROV, HVIEZD

Ako som už spomínala v úvode mojej stránky, to čo mi ide úplne s ľahkosťou a najradšej robím - je mentoring, biznis konzultácie a vyjednávanie podmienok - pre spíkrov a celebrity.

Táto oblasť bola vždy mojou súčasťou, len som si ju neuvedomovala a nebrala za ňu províziu. Nakoľko, vždy keď som spoznala nejakého spíkra, alebo osobnosť, ktorá ma zaujala, tak som tú osobnosť doporučila ďalej.

Pri spoluprácach, ktoré boli pravidelné alebo dlhodobé sa udialo to, že mnohým som dala rady, tipy, či úplne nové idei ku ich projektom, programom. Čoho výsledkom bolo, že sa im zvýšila návštevnosť, predaje... a viacerí predali celé moje nápady za nemalé peniaze... a ja som sa tešila, že som pomohla, aká som šikovná a mala dobrý pocit na srdci.

Až kým, ma neupozornila celebrita svetového formátu a to Marie Diamond z filmového a knižného bestselleru THE SECRET – Tajomstvo, ktorej som dohodila angažmá a zabezpečila eventy v Európe i v USA.

Uvedomenie, že to, čo robím, je vo svete vážená a veľmi dobre platená funkcia 🙂       A tak som začala byť platená za to, čo robím úplne automaticky, spontánne a rada.

 

 

REFERENCIE

Helenka is a passionate and talented woman that wants to support you in creating abundance in your life. She brings transformation thru her business, networking and teamwork. Helenka je vášnivá a talentovaná žena, ktorá chce a podporuje ľudí pri vytváraní hojnosti v ich živote. Prináša transformáciu a zmenu prostredníctvom jej podnikania, obchodnej sieťe a tímovej spolupráce.

Marie DiamondGlobal transformational teacher,speaker, author and star in the hit movie The Secret. Globálna transformačná rečníčka, koučka, autorka a hviezda filmového a knižného bestselleru Tajomstvo - Marie Diamond.

Helena je zdrojom nekonečnej energie, nadšenia a inovatívnych nápadov ako zlepšovať biznis iných ľudí. Odhaľuje ľuďom príležitosti tam kde ich oni nevidia.

Andy WinsonTrenér, mentor a motivátor v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.Je autorom knižného bestselleru „Mysli, konaj, zbohatni“

Helenku som spoznala vďaka spolupráci s Lyoness. Som rada, že sme sa stali aj priateľkami, lebo je to skvelá žena so srdcom na správnom mieste a s víziou pomáhať ľuďom. Má jedinečnú schopnosť budovať podnikania a nachádzať vzájomne výhodné prepojenia a spolupráce, čo je zdrojom jej úspechu a výsledkov. Je vytrvalá, lojálna, nadšená, korektná a má ľudský prístup. Posledné roky sledujem jej osobnú transformáciu a obdivujem jej silu, odvahu, pokoru a ochotu na sebe neustále pracovať a učiť sa od ostatných.

Katarína Zacharovázakladateľka RealWoman, lektorka, koučka, rečníka a autorka knihy Ako dostať od života, čo chceme

V ČOM VÁM TERAZ MÔŽEM POMÔCŤ