BIZNIS KONZULTÁCIA

Je u mňa mnohokrát úzko prepojená s mentoringom. 

Väčšinou pracujem s ľudmi, ktorých dlhšie poznám. Viem ich zámer a smerovanie a tým pádom viem lepšie a konkrétnejšie posunúť ich podnikanie.

No v poslednej dobe mám klientov, ktorí len počuli, že som dala dobrú radu, typ, ktorá pomohla ich známym a prinesú mi projekt/program nech sa na to pozriem.

Vždy sa na projekt/program, či produkt pozerám na základe toho, čo má byť na konci, čo má byť výsledkom. Rozoberám ho z finančnej stránky, z hľadiska funkčnosti,využiteľnosti, a formy ako ho šíriť ďalej a či je možné ho šíriť.

Katarína Zacharová
Katarína Zacharová
zakladateľka RealWoman, lektorka, koučka, rečníka a autorka knihy Ako dostať od života, čo chceme

Helenku som spoznala vďaka spolupráci s Lyoness. Som rada, že sme sa stali aj priateľkami, lebo je to skvelá žena so srdcom na správnom mieste a s víziou pomáhať ľuďom. Má jedinečnú schopnosť budovať podnikania a nachádzať vzájomne výhodné prepojenia a spolupráce, čo je zdrojom jej úspechu a výsledkov. Je vytrvalá, lojálna, nadšená, korektná a má ľudský prístup. Posledné roky stojím pri nej, sledujem jej osobnú transformáciu a obdivujem jej silu, odvahu, pokoru a ochotu na sebe neustále pracovať a učiť sa od ostatných.