MENTORING

Ako som sa dostala ku mentoringu ? Poviem Vám to tak ako to bolo bez servítky 🙂

Keď som bola mladšia a niekam som prišla alebo som niečo zažila, mala som potrebu to okomentovať. A vždy som popísala ako som to vnímala z hľadiska biznisového, využiteľného, či osobného. Tak ako ma napadlo - čo nebolo vždy najštastnejšie nakoľko som si servítku teda pred ústa nedávala.

No iní, ak to nebolo pozitívne to ihneď brali negatívne a vraveli, že kritizujem.

Poviem úprimne nemala som to ľahké, nakoľko okolie vždy vravelo, že nejsom spokojná, všetko mi je zlé , ako taká môžem byť. A mnohokrát som bola z toho sklamaná prečo to tak vidia. Obhajovalal som sa, že nekritizujem len vidím slabiny a tie treba buď eliminovať alebo odstrániť. 

Vnímanie mňa a ,, mojho kritizovania ,, sa začalo postupne meniť ako som dosahovala výsledky a tak isto menila spôsob akým som sa vyjadrovala a zdieľala moje postrehy a názory.

Vyznačovala som sa tým, že som chodila na rôzne semináre, školenia a vždy som si z nich vytiahla to podstatné a to ešte vylepšila alebo prispôsobila sebe a svojim potrebám.

Dnes sa z mojej v tom čase ,, slabej stránky ,, a mnohými odsudzovanej stala silná stránka, ktorá zarába peniaze a nielen mňe.

 

MARIE DIAMOND
MARIE DIAMOND
Global transformational teacher,speaker, author and star in the hit movie The Secret. Globálna transformačná rečníčka, koučka, autorka a hviezda filmového a knižného bestselleru Tajomstvo - Marie Diamond.

Helenka is a passionate and talented woman that wants to support you in creating abundance in your life. She brings transformation thru her business, networking and teamwork. Helenka je vášnivá a talentovaná žena, ktorá chce a podporuje ľudí pri vytváraní hojnosti v ich živote. Prináša transformáciu a zmenu prostredníctvom jej podnikania, obchodnej sieťe a tímovej spolupráce.