JA A CASHBACK WORLD  - ODMIETALA SOM 5ROKOV 🙂

VŠETKO O LYONESS - OFFICIAL VIDEO

VIDEO HC SLOVAN CASHBACK CARD

Od konca roku 2014 sme postupne nadviazali spolupráce so športovými klubmi.

Našu kartu začali akceptovať aj športové kluby ako SK Slavia Praha , MOTO GP , AS ROMA  či nemenej známy  HC Slovan, Legia Warszawa. A čo to znamená, pre držiteľov našej Cashback karty?

No predsa peniaze späť z pernamentiek, lístkov, vstupeniek z reklamných materiálov v e-shopoch.. a to sme len na začiatku.

CASHBACK WORLD

Je jedno z najväčších nákupných spoločenstiev bez obmedzenia hraníc a odvetví .Dnes aktívne - vo viac ako 47 krajinách sveta.

S cieľom: jedna BEZPLATNÁ Cashback karta, platná všade na svete, v tisíckach malých a stredných obchodoch, medzinárodných reťazcoch i online partnerov.

 DNES držiteľ našej bezplatnej Cashback karty vie nakúpiť vo viac ako 90 000 malých a stredných podnikoch a v 8500 online obchodoch.

Ako napríklad :

Amazon, Aliexpress, Ebay, Booking.com, ZlavaDna.sk, Mall.sk, Tesco, Nay, Ševt, Delia potraviny, Fann parfumérie , Notino.sk,  Zoohit.sk

Ako som spomínala, čo je najlepšie - Cashback karta zákazníka nič nestojí a k ničomu ho nezaväzuje.

 

Kliknite na tento link, zadajte svoje údaje a získajte svoju BEZPLATNÚ Cashback karta ešte DNES:            

        ZÍSKAŤ MOJU BEZPLATNÚ CASHBACK KARTU  

AKÉ BENEFITY MI KARTA PRINESIE?

  • CASHBACK

    V prvom rade je to CASHBACK – CASHBACK znamená - peniaze späť na Váš účet v banke. Každý utorok, keď sa vám nazbiera viac, ako 10€ - odídu na Váš účet v banke.
  • SHOPPING POINTS

    V druhom rade, sú to SHOPPING POINTS – Nákupné body. Body sú vaša vstupenka k extra zľavám a bonusom.

Odoslaním formulára súhlasíte s VOP - Všeobecnými obchodnými podmienkami, ktoré definujú , že členstvo v nákupnom spoločenstve Cashback World -Lyoness je bezplatné a nezáväzné. Vaše údaje su pravdivé a dovŕšili ste vek 18rokov alebo viac rokov.